Wyświetl aktualności od: do:

„Dzieci są skrzydłami człowieka…” (przysłowie arabskie)
13.09.2021

Każdy gest poczyniony w stronę dziecka to podarowanie sobie samemu uskrzydlającej mocy, która pozwala nam wzbijać się ponad przeciętność, ponad problemy dnia codziennego, ponad wszystko…

czytaj więcej »


„Budząc do życia las- nie przemijasz lecz trwasz…”
06.09.2021

To hasło projektu, którego pierwsza odsłona za nami. Wydarzenia związane z tworzeniem „ Zielonych słoików nadziei”, w którym wzięli udział podopieczni naszego Hospicjum wraz z członkami swoich rodzin to jednak nie jedyne spotkanie w ramach projektu. Dzięki Lasom Państwowym w projekt „Las łączy pokolenia” mogli się zaangażować także wszyscy pracownicy Hospicjum, dla których był to nie tylko relaks po pracy pełnej wyzwań i często trudnych emocji, ale też pokazanie, że chcą mieć udział w budowaniu nieprzemijającej nadziei.

czytaj więcej »


PODZIĘKOWANIE
03.09.2021

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”
W. Szymborska
 

czytaj więcej »


„Budząc do życia las- nie przemijasz lecz trwasz…”
26.08.2021

Pod takim hasłem pod patronatem pięknej pogody, odbyło się wczoraj (25.08.2021r.) międzypokoleniowe spotkanie „Las łączy pokolenia” będące specjalnym prezentem dla podopiecznych Wałbrzyskiego Hospicjum. Dzięki partnerowi, jakim zostały Lasy Państwowe zrealizowaliśmy pierwsze spotkanie w ramach projektu „Las łączy pokolenia”, któremu towarzyszyły cele zarówno związane z propagowaniem świadomości ekologicznej, jak i z potrzebą współpracy i zrozumienia problemu choroby i cierpienia.

czytaj więcej »


„Życie kołem się toczy- hospicjum to też życie”. POTOCZ SIĘ RAZEM Z NAMI!
19.08.2021

Przed Tobą wyjątkowa szansa przyłączenia się w charakterze uczestnika lub wspierającego obserwatora do akcji:  II Rajd Rowerowy dla Hospicjum". 

 

 

czytaj więcej »


PODZIĘKOWANIE
05.07.2021

"Wodo, nie masz ani smaku, ani koloru, ani zapachu, nie można ciebie opisać, pije się ciebie, nie znając ciebie. Nie jesteś niezbędna do życia: jesteś samym życiem (…)".

Antoine Saint- Exupery

czytaj więcej »


„ Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” W. Szymborska
17.06.2021

Pamięć i wspomnienia mają szczególną moc, pamięć i wspomnienia o najbliższych to bezcenny klejnot, którego blasku nie zgasi upływający czas i bolesne blizny łkającego po stracie serca.

czytaj więcej »


„ Piszesz mi w liście, że kiedy pada kiedy nasturcje na deszczu mokną, siadasz przy stole, wyjmujesz farby i kolorowe otwierasz okno…
14.06.2021

Kolorowe okna otworzyły się właśnie dla wszystkich podopiecznych naszego Wałbrzyskiego Hospicjum dzięki firmie- WOJNOWSCY S.C. CENTRUM ZIELENI, OGRODNICTWO.

czytaj więcej »


„Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe” P. Coelho I nigdy nie przestaniemy być za nie WDZIĘCZNI.
11.06.2021

Tym razem chcemy wyrazić swoją wdzięczność i uznanie dla KOŁA NAUKOWEGO KIWON Z POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ oraz dla Pani doktor inżynier Katarzyny Pstrowskiej za otwartą i bezinteresowną postawę oraz wyciągnięcie ręki w stronę Wałbrzyskiego Hospicjum i przekazanie niezbędnych w czasie pandemii podarunków w postaci 170 maseczek FFP2 oraz nitrylowych rękawiczek.

czytaj więcej »


„ Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem ” /Maria Konopnicka/
08.06.2021

Do grona tych, którzy trzymają razem z naszym Wałbrzyskim Hospicjum dołączyła firma- MPL TECHMA z Gdyni, po raz kolejny pokazując, że pomoc i wsparcie nie zna granic, że tylko razem jesteśmy zdolni do pokonywania przeszkód i czynienia dobra.

czytaj więcej »

1 2 3 »