„ Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem ” /Maria Konopnicka/
08.06.2021

Do grona tych, którzy trzymają razem z naszym Wałbrzyskim Hospicjum dołączyła firma- MPL TECHMA z Gdyni, po raz kolejny pokazując, że pomoc i wsparcie nie zna granic, że tylko razem jesteśmy zdolni do pokonywania przeszkód i czynienia dobra.

Zwrócenie uwagi na nasze wyjątkowe miejsce na drugim krańcu Polski napawa nas nadzieją i optymizmem, że jeszcze będziemy mieć wiele powodów do podziękowań, radości i wzmacniania wiary w siłę ludzkich odruchów serca.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Heimowskiemu oraz firmie MPL TECHMA za przekazanie tak niezbędnych do codziennego funkcjonowania Hospicjum środków czystości oraz środków do pielęgnacji. Dziękujemy za przesyłkę, pamięć o naszym Hospicjum oraz bezinteresowność, bez której pomaganie innym nie byłoby możliwe.
Każda oznaka zainteresowania naszym Wałbrzyskim Hospicjum, każda forma wsparcia i pomocy jest dla nas niezwykle cenna i niezmiennie budzi w nas wdzięczność, radość oraz gotowość do poświęceń i dalszego krzewienia idei pomocy opartej na współpracy i myśleniu nie tylko o sobie.

DZIĘKUJEMY ZA DOSTRZEŻENIE NASZEGO WYJĄTKOWEGO MIEJSCA, KTÓRE ISTNIEJE DZIĘKI SILE, JAKA DRZEMIE W LUDZKICH SERCACH

powrót