Podziękowanie dla Policji
27.12.2021

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia”. (Anthony Robbins)

Tylko dzięki bezinteresownym odruchom serca, Ci którzy niosą pomoc innym mogą doświadczyć poczucia spełniania się, jako człowiek mogą doświadczyć też szczerych oznak wdzięczności. A kiedy ta wdzięczność pochodzi prosto z serca dziecka, dziecka, które przeżyło już wiele, które wylało morze łez to jest to podarunek dla samych siebie. Podarunek, który pozwala w lustrze dostrzec twarz człowieka, którego największym skarbem jest bezinteresowna miłość do innych. Miłość, bezinteresowność, hojność, chęć pomagania i potrzeba wywoływania uśmiechu na twarzach dzieci to cenny dar, który tym razem podarowali właśnie tym szczególnym podopiecznym Wałbrzyskiego Hospicjum pracownicy Komendy Policji w Wałbrzychu.

Dziękujemy im za ten spontaniczny gest i zebranie do puszki kwoty 446,66 zł oraz za każdą chwilę, jaką nam zawsze chętnie poświęcają, za bezpieczeństwo zapewnianie na minionym już II Biegu Mikołajowym dla Hospicjum oraz za gotowość, w której zawsze pozostają.

DZIĘKUJEMY KIERUJĄC W ICH STRONĘ KILKA CIEPŁYCH SŁÓW ORAZ DARUJĄC IM WŁASNORĘCZNIE UPIECZONE PRZEZ DZIECI SERCOWE PIERNICZKI

powrót