CICHY ZAKĄTEK
02.06.2021

„Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykle rezultaty”
Becka Schoettle.

Siła współpracy, inspiracji do działania oraz wkład własnego wysiłku wszystkich inicjatorów i wolontariuszy przedsięwzięcia „ Cichy zakątek” sprawiły, że otoczenie naszego wyjątkowego miejsca, jakim jest Wałbrzyskie Hospicjum wypiękniało. 

Wyjątkowy pomysł, konsekwentne dążenie do celu, połączenie sił i możliwości wielu osób sprawiło, że nasi podopieczni na wyciągnięcie ręki mają tylko dla siebie kojące widoki, niosącą spokój zieleń, śpiew ptaków oraz letni taniec motyli zwabionych zapachem kwiatów. Widoki za oknem to dla wielu naszych podopiecznych jedyny świat, jaki w tej chwili jest ich udziałem, dlatego tak ważne jest, by był to świat przyjazny, pełen nadziei i kojącego spokoju. Podarowanie „ Cichego zakątka” naszym podopiecznym, to tak naprawdę podarowanie im na własność kawałka świata, dzięki któremu pomimo ciężkich chwil nadal mogą doświadczać uzdrawiającego kontaktu z naturą.

Dzięki wykonawcy tej szczególnej metamorfozy- firmie bi1 „Cichy Zakątek” stanie się z pewnością ulubionym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu dla naszych podopiecznych.

DZIĘKUJEMY ZA POMYSŁ I WYKONANIE TEGO PRZYJAZNEGO, PRZYTULNEGO MIEJSCA O TRAFNEJ NAZWIE „CICHY ZAKĄTEK”.

powrót